כשנותנים כבוד ללקוח.

by yossikoren

כשנותנים כבוד ללקוח.

by yossikoren

by yossikoren
זמן קריאה 2 דקות

דמיינו שאתם מקבלים הודעה שמעוד חודש המוצר שאתם קונים מתייקר בלמעלה מ – 12%. לא כיף לקבל הודעה כזו. יש ארגונים שפשוט מודיעים לך על עליית המחיר, תרצה תאכל לא תרצה, תודה ושלום. זה מה שקורה, בחלק מהעיתונים, יש ידיעה קטנה, לרוב בעמוד הראשון למטה בנוסח, עקב עליה בתשומות המחיר ישתנה מתאריך מסוים. זהו. הידיעה כ”כ מוסתרת, עד שבקושי רואים אותה.

אפשר אחרת. גם להעלות מחיר וגם לעשות זאת בדרך מכבדת המעצימה את הקשר עם הלקוח.

אלונה בר און המו”ל של גלובס  בחרה בדרך מכבדת, שירותית, תוך חיזוק הקשר עם קהל הלקוחות. אלונה שלחה מייל (מצורפת תמונה) בו היא מציינת שמתאריך מסוים מחיר המנוי שלי יעלה ב – 10 שקלים. היא מסבירה את הסיבות והגורמים לעליית המחירים. בעיני זה היחס ראוי ללקוחות. שימו לב לסוף המכתב. המייל שלה רשום (לא מייל של שרות לקוחות) ומהווה הזמנה לתגובות, הערות, הארות, שאלות ותובנות. מעבר לפניה אישית והסבר מכבד זו הזמנה לדיאלוג. לא דבר של מה בכך בתרבות העסקית הישראלית.

אלונה מנסה להביא משהו אחר לעיתונות. היא מציגה את החזון של גלובס בכנס בירושלים ובאתר גלובס באינטרנט. כיועץ, מרגשים אותי מנהלים שפועלים ליישם את החזון שלהם הלכה למעשה, גם אם יש לזה מחיר. קוראים לזה מוכנות לשלם דמי רצינות. לא משאירים את החזון על הקיר או במצגת פאור פוינט. מיישמים. יש לזה שם נוסף. מנהיגות.

גילוי נאות, היא הרשימה אותי כבר בפודקאסט חצי שעה של השראה בו שוחחה עם ערן גפן. מי שרוצה להאזין מוזמן ללחוץ על הקישור כאן.

כל הכבוד לאלונה. על המכתב והניסוח שמכבד את הלקוח. רוצים לדעת איך להיות שרותיים ולהתייחס בכבוד ללקוחות, גם כשמעלים מחיר. תלמדו מאלונה.

שתהייה לכולנו אחלה שנת 2020.

Top
שינוי גודל גופנים
ניגודיות