להסיר מכשולים
בדרך לתוצאות.

בלא מעט ארגונים, קטנים כגדולים, הדרך להשגת תוצאות עסקיות רצופה מרוץ מכשולים מתיש. סיבות לא חסרות. יישום חלקי של אסטרטגיה, “קצרים” בממשקי העבודה בין יחידות, מתיחות בהנהלה, התנגדות לביצוע שינויים, כל אלה ועוד מובילים לאובדן לקוחות ושווקים. האנרגיה, שאמורה להיות מוכוונת לבניית מענים לאתגרים עסקיים, מוסטת לטיפול בקשיים פנים ארגוניים.

אפשר גם אחרת… הפתרונות אותם אני מיישם, מסייעים לארגונים, הנהלות ומנהלים להסיר מכשולים ומשוכות העומדים בדרכם להשגת תוצאות עסקיות רצויות.

מעוניינים לדעת עוד על הפתרונות להסרת מכשולים בדרך להשגת תוצאות עסקיות?

מאסטרטגיה ליישום

מאסטרטגיה ליישום

כשמנכ”ל מדבר אסטרטגיה 70% מהעובדים לא מבינים מה נדרש מהם. (ג’ון קוטר).

יישום מוצלח של תוכנית אסטרטגית דורש ניהול תהליכי שינוי, בניית תוכניות עבודה ויישומן, סנכרון בין מספר רב של גורמים, ניהול סיכונים מדוקדק, מתן מענה ניהולי להתנגדויות, תקשורת אפקטיבית עם עובדים המאפשר תרגום רעיונות לביצועים ועוד.

הייעוץ מסייע להנהלה להוביל וליישם בהצלחה תהליכי שינוי ותכניות אסטרטגיות תוך התייחסות למגוון הנושאים והסוגיות שיש לתת עליהן את הדעת.

ניהול ומנהיגות

ניהול ומנהיגות

תפקיד הבמאי הוא ליצור מרחב המאפשר לשחקנים לבוא לידי ביטוי (רוברט אלטמן).

תפקידי הניהול והמנהיגות הופכים להיות מורכבים יותר ויותר. כדי להוביל את הארגון ועובדיו להצלחה עסקית, מצופה ממנהלים, בכל הרמות הארגוניות, לגלות לא רק יכולות ניהוליות אלא גם מנהיגות, מענה מהיר לאתגרים, לעורר השראה ועוד.

הייעוץ מקנה למנהלים ראיה מערכתית, הבנת תהליכים ארגוניים, ידע הכרחי, מיומנויות וכלים יישומיים המסייעים לפיתוח וחיזוק יכולות המאפשרות למנהלים להצליח באתגרים הניצבים בפניהם.

ממשקי עבודה בין יחידות

ממשקי עבודה בין יחידות

חוזק השרשרת כחוזק החוליה החלשה ביותר.

ממשקים ארגוניים הפועלים בשיתוף פעולה מהווים נקודת עוצמה וחוזק ארגונית.  פיתוח, ייצור, תפעול, שרות, שיווק ומכירות נדרשים לפעול בהלימה כדי לאפשר מקסום הפוטנציאל העסקי. ממשקים שאינם מסונכרנים גורמים לעלויות ולנזקים שאינם מחויבי המציאות.

הייעוץ מאפשר הסרת חסמים ומכשולים בעבודה בין היחידות בארגון, מסייע לחסוך עלויות להגדיל האפקטיביות והרווחיות הארגונית.

עבודת צוות

עבודת צוות

כוכבים מנצחים משחקים, בעבודת צוות ואינטליגנציה זוכים באליפויות (מייקל ג’ורדן).

עבודת צוות הופכת למשמעותית יותר ויותר בארגונים. כדי שעבודת צוות תהייה במיטבה עולה הצורך לגבש מענים לסוגיות הנוגעות בנושאים כגון: מנהיגות, ניהול, שיתופי פעולה, תקשורת, קבלת החלטות ועוד. הן בתוך הצוות עצמו והן בעבודה בין צוותים.

המענה הייעוצי מאפשר לצוותים לשפר ביצועיים ולתפקד באופן מיטבי.

יועצים אמינים

TRUSTED ADVISOR

בחיים, כמו בעסקים, אתה זקוק
לטוב לב, אמון ויושרה. זו הדרך
לבנות מערכות יחסים לטווח ארוך (הנרי שי).

גישת TRUSTED ADVISOR רואה בנציגי הארגון הנמצאים בקשר עם הלקוחות, יועצים שתפקידם לסייע ללקוחות לקבל שרות מיטבי מהארגון. הדגש הוא על הבנת הלקוח, בהיבטים שונים, לא רק העסקיים, כגורם מפתח להצלחת הקשר העסקי.

הייעוץ מסייע להטמיע את השיטה המבססת יחסי אמון ארוכי טווח בין הלקוח לארגון ומהווה תשתית איתנה לקשרים עסקיים עתידיים, המביאים ערך מוסף משמעותי ותועלת ההדדית לשני הצדדים.

ניהול משרדי עורכי דין

ניהול משרדי עורכי דין

ניהול משרדי עו”ד אינה משימה המיועדת לבעלי לב חלש (ג’ון סי. לאמאר).

משרדי עו”ד שייכים PROFESSIONAL SERVICES  והם בעלי מאפיינים ייחודיים: השותפים הם גם הבעלים, גם המנהלים וגם העובדים. שילוב זה יוצר מציאות מורכבת המחייבת בניית מענים ייעוצים ייחודיים ומותאמים למשרדי עו”ד.

הייעוץ מאפשר לגבש פתרונות לאתגרים הניצבים בפני שותפים מנהלים, האקזקוטיבה וכלל השותפים. הייעוץ ממוקד ביצירת שפה ניהולית משותפת הכוללת: גיבוש תכניות עבודה, הגדרת מדדי ביצוע ובניית שיתופי פעולה המאפשרים לשותפים למקסם את הפוטנציאל העסקי של המשרד.

Top