לא מתאים לך ב – 9, תבוא ב – 10.

by yossikoren

לא מתאים לך ב – 9, תבוא ב – 10.

by yossikoren

by yossikoren
זמן קריאה < 1 דקה

אני מאוד אוהב לשמוע את הפודקסט של הפרסומאי ערן גפן, חצי שעה של השראה. ערן משוחח עם מנהלים ממגזרים שונים תוך ניסיון לפענח את הקסם של המותג, הפעילות, הניהול. חוויה מעשירה. אחד הפודקסטים ששמעתי היה שיחה עם יואל אסתרון, מייסד ומו”ל כלכליסט. השיחה נסבה סביב מספר נושאים, בין השאר, איך הוקם כלכליסט, עתיד העיתונות ועוד.

יואל הדגיש את הצורך של מנהלים לצאת מהאקסלים, להגיב מהר, לאפשר התנסויות, מוכנות לטעויות, במילים אחרות אג’יליטי ובעברית זמישות (שילוב של זריזות+גמישות). הוא ציין שפונים אליו הרבה מאוד סטארטאפים כדי להיפגש, חלקם רוצים לעשות פיילוטים של המוצרים שלהם בכלכליסט. באחת השיחות פנו אליו מסטארט אפ לקביעת פגישה. הוא אמר להם אין בעיה, תבואו מחר ב – 9. מהצד השני של הקו היו המומים, מה מחר ב – 9 הם שאלו. יואל ענה להם, אם זה לא מתאים תבואו ב – 10.

בעיני, זו דוגמא נפלאה למה מצופה ממנהלים, בעיקר הבכירים שבהם. נכון. האקסלים והשורה התחתונה חשובים. אבל תעזבו אותם לפרקי זמן. צאו, תפגשו, תכירו, תאפשרו, תתנסו. העולם הדינמי של היום לא מחכה לאף אחד. המציאות משתנה חדשות לבקרים. מנהלים שייזמו, יפעלו מהר תוך לקיחת סיכונים מחושבים, אלה המנהלים שארגונים צריכים. מנהלים שיגידו, דבר עם המזכירה שלי ונקבע למתי שהוא וכן זה מאוד מעניין בוא נדבר בהמשך… אלה מנהלים שמפספסים את מהירות השינוי. גם אם האקסלים של היום טובים, לא בטוח שזו תהייה תמונת המצב גם מחר.

Top
שינוי גודל גופנים
ניגודיות